A DELTAPLAST Kft Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 27 év alatt folyamatos fejlesztésekkel, pályázati források bevonásával, dinamikus fejlődést értünk el és váltunk a hazai PET előforma, illetve a gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé.

ISO, IATF és HACCP minőségirányítási rendszerekkel rendelkezünk.

 Felvételt hirdetünkaz alábbi munkakörökbe:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FELADATOK:

    • Gyártási folyamat felügyelete, ellenőrzése
    • Quality mutatószámok nyomon követése és elemzése
    • Kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk kezelése, auditok végrehajtása
    • Folyamatauditok végrehajtása és a folyamatos fejlesztések koordinálása
    • Részvétel az új projektek bevezetésében, termék- és folyamatdokumentáció felügyelete
    • Minőségügyi utasítások kidolgozása, bevezetése, folyamatos fejlesztése
    • Minőségellenőrök szakmai irányítása

ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú végzettség
    • Minőségirányítás területén szerzett tapasztalat
    • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
    • IATF 16949 Autóipari szabvány ismerete
    • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
    • Felelősségteljes és önálló munkavégzés
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Autóipari CoreTools-ok ismerete
    • Belső auditori végzettség (VDA 6.3; IATF16949)

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Rugalmas munkaidő (törzs-peremidős rendszerben)
    • Rendszeres részvételi lehetőség szakmai tréningeken
    • Béren kívüli juttatások
    • Jó hangulatú, komfortos munkakörnyezet

Jelentkezését az alábbi elérhetőségeinken tudjuk fogadni:
• Postacím: 6000 Kecskemét, Mártírok útja 2.

Információ, betanított / fröccsöntőüzemi munkakörök iránt érdeklődőknek:

    -  minimálbért közel másfélszeresen meghaladó alapbér

    -  kiemelkedő műszakpótlék

    -  eseti túlórák havi kifizetése

    Betanított munkáink  az alábbi műszakbeosztással tölthetők be:

    PÉLDA(!):

     muszakbeosztas pelda