A DELTAPLAST Kft Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 28 év alatt folyamatos fejlesztésekkel, pályázati források bevonásával, dinamikus fejlődést értünk el és váltunk a hazai PET előforma, illetve a gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé.

ISO, IATF és HACCP minőségirányítási rendszerekkel rendelkezünk.

 Amennyiben nincs érdeklődésének megfelelő nyitott pozíciónk, de cégünk felkeltette érdeklődését, úgy küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségek valamelyikérevagy töltse ki álláskeresői kérőívünket ITT:

  • Postacím: 6000 Kecskemét, Mártírok útja 2.

 *A Munkáltató a Jelentkezők személyes adatait az Európai Parlament és a Tanács (EU) a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló 2016/679 rendelete („GDPR”), az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény, valamint a személyes adatok kezelése tekintetében rendelkezéseket tartalmazó ágazati jogszabályok szerint kezeli.

 Bővülő csapatunkba

Minőségirányítási mérnök

munkatársat keresünk.

 FELADATOK:

§  Közvetlen vevői és beszállítói kapcsolattartás

§  Vevői reklamációk kivizsgálásának vezetése – 8D, Ishikawa, 5Why

§  Minőségügyi folyamatok kidolgozása, fejlesztése

§  Gyártási hiba analízisek, minőségjavító fejlesztések kezdeményezése, bevezetése

§  Részvétel az új termékek bevezetésében – APQP/PPAP

§  Autóipari rendszer működtetésében való részvétel – IATF 16949

§  Folyamat auditok végzése – VDA 6.3

 ELVÁRÁSOK:

§  Felsőfokú végzettség (műszaki vagy quality terület előny)

§  Autóipari szabványok és minőségtechnikák ismerete

§  Releváns szakmai tapasztalat, VW követelmények ismerete

§  Aktív, kommunikációképes NÉMET nyelvtudás

§  B kategóriás jogosítvány

 AMIT KÍNÁLUNK:

§  Rugalmas munkaidő (törzs-peremidős rendszerben)

§  Rendszeres részvételi lehetőség szakmai tréningeken

§  Választható cafeteria

§  Jó hangulatú, komfortos munkakörnyezet

 AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

§   Angol – aktív/kommunikációképes szint (második nyelvként)

 MUNKAVÉGZÉS HELYE:

6000, Kecskemét Mártírok útja 2.

 EGYÉB JUTTATÁSOK:

cafeteria, szakmai tréningek

§  fényképes önéletrajzzal

o   esetlegesen bérigény megjelöléssel

§  referenciával/működési bizonyítvánnyal (ha van)

    Információ, betanított / fröccsöntőüzemi munkakörök iránt érdeklődőknek:

      -  betanított munkáink órabéres díjazása min. 40%-kal magasabb, mint a 2019.évi minimálbér

      -  este 6 után 40% éjszakai műszakpótlék

      -  eseti túlórák havi kifizetése

      -  céges busz nincs

      Betanított munkáink  az alábbi műszakbeosztással tölthetők be:

      PÉLDA(!):

       muszakbeosztas pelda

      FELADATOK:

      ELVÁRÁSOK:

      §  Aktív, kommunikációképes NÉMET nyelvtudás

      §   VW group szabványok ismerete